Avcılar Evden Eve

Avcılar evden eve olarak siz değerli müşterilerimize var olan taşıma standartların üzerinde kaliteli nakliye hizmeti sunmaktayız. 1990 yıllından beri faaliyete giren firmamız nakliyat sektüründe il sıralara yer almaktadır. Hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz ve bunu da başardığımıza inanıyoruz.

 
Nakliyat sektüründen her zaman müşterilerimize iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. gerek ofis taşıma da gerek eşya depolamada gerek şehirler arasında taşımada müşterilerimize verdiğimiz hizmetin her zaman kaliteli ve profesyonel ekiplerle 25 yıldır hizmet vermekteyiz. Bizimle çalışan tüm ekiplerimiz sektürün içinde yıllarını vererek her zaman yaptıkları iş profesyonel ve kaliteli olduğunun farkındayız. 

Depo alanlarımız ise yüksek giriş lamınet parke kemara ve güvenlik tarafından 7/24 saat korunmaktadır. Ve 1 yıldan fazla kalan tüm depolarımız tüm müşterilerimize özel  20% indirim sağlamaktayız. Avcılar halkına verdiğimiz hizmeti her zaman en üst düzeyde tutarak hem müşteri hemde hizmet memnuniyetini  kazanmaya gayret göstermekyeiz.  Demtaş nakliyat  avcılar halkına verdiği hizmeti sadece semt değil tüm muhallesine ve istanbul ve hatta diğer illerede aynı kalitelihizmeti sunmaya devam ediyor.

Nakliyat konusunda her zaman firmamıza güvenebilirsiniz çünkü kuruluşumuzdan beri her zaman iyi hizmeti sunmaya çalışmışız. her zaman müşteriye odaklı hizmet vermeyi ve daha başarılı olduğumuzu sergilemekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız unca taşımalarda herhangi bir sorun sıkıntı yaratmadığımızı düşünerek yola devam etmekteyiz.biz hazırız

Avcilar kategorisine gönderildi Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.